• Logo
  • Kontaktujte nás 0911521005 Denne 7.00 - 22.00
  • 1 ks
    za 10.40,- €
RECENZIE ZÁKAZNÍKOV
Certifikovaný predajca
Na splátky cez QUATRO
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Komentáre zákazníkov
Za rok jazdenia bez problémov . Určite odporúčam.
Spokojný s kupuo kolobežky. Odporúčam. Erik
Pridávam aj ja kladnú skúsenosť s bicyklom Panther Embassy aj s eshopom. Luki
Spokojnosť s bikom, majiteľom, dopravou už poskladaneho biku, už len odporúčať.
Najprv som ho chcel 2 mesiace vyskúšať, že či je OK. a musím priznať, že je to OK. bicykel. Odporúčam tiež.
Dobrý deň, kúpil som tento bike Tourism pre mamku k narodeninám, sme maximálne spokojní... aj s majitelovimi radami. Pochvaľuje mé si jazdu bez šľapania, atď. Ďakujeme. Rudo
Vyskúšané, spokojnosť, ďakujem.
S3 bicykel Ecobike, som si objednala s odhodlaním urobiť niečo pre svoje zdravie. Teraz keď ho už mám, sa teším na každý deň, keď som na ňom. Perfektný bicykel, som spokojná, som rada, že som sa správne rozhodla. Ďakujem majiteľovi za rady a pomoc pri výbere. Naozaj super jazda bez pedalovania. Iveta
Úplná bomba, Maxim. Spokojnosť. Palec hore a nech sa vám darí. Marko
Len a len odporúčam. Kúpili sme si s Š manželom elektrobicykle S5 a nevieme si ich vynachváliť. Ú mňa boduje ručný plyn. Ďakujem predajcovi za neskutočne trpezlivý a ochotný prístup.
Mám ho už, super pomer kvalita a cena. Maximálna spokojnosť. Odporúčam naozaj, hlavne kvôli tomu ručnemu plynu.
 Instagram
Instagram
 Hodnotenie produktu
5/5
ELAN AMPHIBIO 10 FUSION model 2016 lyže 176 cm

ELAN AMPHIBIO 10 FUSION model 2016 lyže 176 cm​
Parametre: odkliknite "Špecifikácia"

ELAN Amphibio 10 Fusion - model 2016

K univerzálnosti tejto lyže prispieva náš špeciálny profil Amphibio®, ktorý na jednej lyži kombinuje profily camber a rocker.

To zaručuje lepšiu priľnavosť hrán a rýchlejšie a priamejšie oblúky. Navyše tento model využíva naše najlepšie technológie ako sú WaveFlex ™, bočnice DST, drevené jadro Power a laminátová výstuž.  

Dĺžka 176cm

Geometria 125/76/105

Rádius 16m

Technológie:

Amphibio

Ak túžite po dokonalých oblúkoch tak žiadne lyže nezatáčajú lepšie ako lyže Elan Amphibio, inovatívne riešenia bez kompromisov, ktoré využíva prednosťou ako profilu camber, tak zároveň aj profilu rocker.

Zatiaľ čo vonkajšia lyža má úplný kontakt hrany so snehom a tým pádom maximálnu priľnavosť hrán, vnútorná lyža má so snehom kontakt len ​​čiastočný a tak uľahčuje zatáčanie.

Waveflex

Pre technológu WaveFlex ™ je typický zvlnený profil, ktorý je zárukou harmonickej pozdĺžnej pružnosti, ktorá uľahčuje zatáčanie, a torzné stability, ktorá zároveň zlepšuje priľnavosť hrán. Nikdy predtým dizajn lyží neumožňoval kombináciu oboch týchto vlastností u jednej lyže.

DST

Na vnútornej strane je bočná hrana úplná (pre lepší prenos síl), zatiaľ čo na vonkajšej strane je bočná hrana len čiastočná (pre ľahšie zatáčanie).

DREVENÉ JADRO POWER

Drevené jadro Power sa skladá z drevených nosníkov, ktoré sú vertikálne spojené s laminátmi, ktoré vnútri syntetického jadra vytvárajú pevný rám. Tento rám zaručuje vyššiu torznú stabilitu a lepšiu reakciu lyží.

Okrem toho sa táto konštrukcia vyznačuje lepšou priľnavosťou hrán na špičke a na päte a rovnomernú pružnosťou lyží.

LAMINÁT

Vystuženie z laminátu - umiestnené buď pod alebo nad jadrom lyže - optimalizuje pružnosť lyže a zvyšuje jej torznú tuhosť.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.