• Logo
  • Kontaktujte nás 0911521005 Denne 7.00 - 22.00
  • je prázdny
    za 0.00,- €
RECENZIE ZÁKAZNÍKOV
Certifikovaný predajca
Na splátky cez QUATRO
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Komentáre zákazníkov
Úplne vyhovuje, som spokojný s dizajnom a tech. prevedením. Ďakujem za rady majiteľa a rýchle dodanie. Mário
Super, som spokojný nadmieru..dobrá cena a aj kvalita.Veľmi seriózny majiteľ a hlavne rýchla kúpa.Určite odporúčam...Ďakujem
Určite odporúčam. Vďaka.
Spokojnosť, paráda, ďakujem. Už aj bol prevetraný.... S.
Tento bicykel spravil pod stromčekom obrovskú radosť môjmu manželovi. Už ho bol aj vyskúšať, keďže vonku nie je sneh. Je proste perfektný. Vďaka.
Krásny bicykel, KIKI mi urobil veľkú radosť. Určite odporúčam...
Spokojnosť, ďakujem a odporúčam.
Už sa neviem dočkať snehu, kedy ich vytiahnem. Dobierka načas, s tovarom som spokojná a určite odporúčam. Gaba
Krásny bicykel, nádhera... odporúčam.
Ďakujem veľmi pekne majiteľovi za cenné rady pri výbere a pomoc po telefóne pri akejkoľvek mojej otázke vždy ochotne odpovedal. S modelom S3 Ecobike som veľmi spokojná. Nech sa vám darí a veľa ďalších spokojných zákazníkov. Klára
Som max. spokojný. Martin
 Instagram
Instagram
 Hodnotenie produktu
5/5
ROSSIGNOL Unique 4 W Xelium model 2015 – ako nové 149 cm

Dámske zjazdové lyže ROSSIGNOL Unique 4 W Xelium - model 2015

Viazanie:  Xelium 110 – do 130 kg, nastaviteľné na akúkoľvek veľkosť lyžiarky
Geometria: špička-stred-päta /mm/ : 122-72-102
Rádius /m/ : 11 m

Dĺžka lyže /cm/ : 149 cm

 

Moderní lyže Unique 4 jsou lehké sjezdové dámské lyže pro středně pokročilé lyžařky. Jedinečné Unique 4 jsou velice obratné, přizpůsobivé, citlivé carvingové lyže. Power Turn Rocker kombinuje sílu tradičního průhybu s jemným rockerem na špičce, což přináší hladký vjezd a výjezd z oblouku, zábavnější a jednodušší carvingové oblouky. Nové ultralehké jádro Air Core z paulovnie redukuje hmotnosto 20 %. Unique 4 Vám pomůžou získat důvěru a dosáhnout pokroku, potěší všechny lyžařky, které lyžují především s nadšením. 100% Upravené svahy.

Specifikace:

Profil - Air Core

Nízká hmotnost jádra je klíčová pro lehké lyže... Abychom vytvořili jádro Air Core, museli jsme nahradit topolové dřevo dřevem z paulovnie s dutinou ve středu jádra. Takové lyže mají až o 20 % nižší hmotnost, což je vážný argument, který ženy nemůžou ignorovat.

Struktura - Air Shape + Central Dualtec

Zvýšit životnost lyží a zároveň usnadnit ženám nošení lyží, to byla výzva. Zúžený tvar nad špičkou vázání podél hrany a širší špička a pata, lyže s Air Shape jsou dokonale přizpůsobené ženským rukám a potřebám.

Kombinace vlastností sendvičové konstrukce a capové konstrukce. Sendvičová konstrukce poskytuje účinnější držení na hraně, Cap konstrukce na koncích lyže zjednodušuje vjezd do oblouku.

Rocker - Power Turn Rocker 90 % průhybu lyže tvoří tradiční průhyb, který dodává lyžím energii, stejně jako vynikajíci cit pro terén a držení na hraně v oblouku. Zbývajících 10 % tvoří nízký rocker průhyb na špičce. Vjezd do oblouku je jednodušší a kontrolovatelnější.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.