• Logo
  • Kontaktujte nás 0911521005 Denne 7.00 - 22.00
  • 2 ks
    za 23.30,- €
RECENZIE ZÁKAZNÍKOV
Certifikovaný predajca
Na splátky cez QUATRO
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Komentáre zákazníkov
Za rok jazdenia bez problémov . Určite odporúčam.
Spokojný s kupuo kolobežky. Odporúčam. Erik
Pridávam aj ja kladnú skúsenosť s bicyklom Panther Embassy aj s eshopom. Luki
Spokojnosť s bikom, majiteľom, dopravou už poskladaneho biku, už len odporúčať.
Najprv som ho chcel 2 mesiace vyskúšať, že či je OK. a musím priznať, že je to OK. bicykel. Odporúčam tiež.
Dobrý deň, kúpil som tento bike Tourism pre mamku k narodeninám, sme maximálne spokojní... aj s majitelovimi radami. Pochvaľuje mé si jazdu bez šľapania, atď. Ďakujeme. Rudo
Vyskúšané, spokojnosť, ďakujem.
S3 bicykel Ecobike, som si objednala s odhodlaním urobiť niečo pre svoje zdravie. Teraz keď ho už mám, sa teším na každý deň, keď som na ňom. Perfektný bicykel, som spokojná, som rada, že som sa správne rozhodla. Ďakujem majiteľovi za rady a pomoc pri výbere. Naozaj super jazda bez pedalovania. Iveta
Úplná bomba, Maxim. Spokojnosť. Palec hore a nech sa vám darí. Marko
Len a len odporúčam. Kúpili sme si s Š manželom elektrobicykle S5 a nevieme si ich vynachváliť. Ú mňa boduje ručný plyn. Ďakujem predajcovi za neskutočne trpezlivý a ochotný prístup.
Mám ho už, super pomer kvalita a cena. Maximálna spokojnosť. Odporúčam naozaj, hlavne kvôli tomu ručnemu plynu.
 Instagram
Instagram
 Hodnotenie produktu
5/5
ROSSIGNOL Unique 4 W Xelium model 2015 – ako nové 149 cm

Dámske zjazdové lyže ROSSIGNOL Unique 4 W Xelium - model 2015

Viazanie:  Xelium 110 – do 130 kg, nastaviteľné na akúkoľvek veľkosť lyžiarky
Geometria: špička-stred-päta /mm/ : 122-72-102
Rádius /m/ : 11 m

Dĺžka lyže /cm/ : 149 cm

 

Moderní lyže Unique 4 jsou lehké sjezdové dámské lyže pro středně pokročilé lyžařky. Jedinečné Unique 4 jsou velice obratné, přizpůsobivé, citlivé carvingové lyže. Power Turn Rocker kombinuje sílu tradičního průhybu s jemným rockerem na špičce, což přináší hladký vjezd a výjezd z oblouku, zábavnější a jednodušší carvingové oblouky. Nové ultralehké jádro Air Core z paulovnie redukuje hmotnosto 20 %. Unique 4 Vám pomůžou získat důvěru a dosáhnout pokroku, potěší všechny lyžařky, které lyžují především s nadšením. 100% Upravené svahy.

Specifikace:

Profil - Air Core

Nízká hmotnost jádra je klíčová pro lehké lyže... Abychom vytvořili jádro Air Core, museli jsme nahradit topolové dřevo dřevem z paulovnie s dutinou ve středu jádra. Takové lyže mají až o 20 % nižší hmotnost, což je vážný argument, který ženy nemůžou ignorovat.

Struktura - Air Shape + Central Dualtec

Zvýšit životnost lyží a zároveň usnadnit ženám nošení lyží, to byla výzva. Zúžený tvar nad špičkou vázání podél hrany a širší špička a pata, lyže s Air Shape jsou dokonale přizpůsobené ženským rukám a potřebám.

Kombinace vlastností sendvičové konstrukce a capové konstrukce. Sendvičová konstrukce poskytuje účinnější držení na hraně, Cap konstrukce na koncích lyže zjednodušuje vjezd do oblouku.

Rocker - Power Turn Rocker 90 % průhybu lyže tvoří tradiční průhyb, který dodává lyžím energii, stejně jako vynikajíci cit pro terén a držení na hraně v oblouku. Zbývajících 10 % tvoří nízký rocker průhyb na špičce. Vjezd do oblouku je jednodušší a kontrolovatelnější.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.