• Logo
  • Kontaktujte nás 0911521005 Denne 7.00 - 22.00
  • 1 ks
    za 1 329.00,- €
RECENZIE ZÁKAZNÍKOV
Certifikovaný predajca
Na splátky cez QUATRO
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Komentáre zákazníkov
Úplne vyhovuje, som spokojný s dizajnom a tech. prevedením. Ďakujem za rady majiteľa a rýchle dodanie. Mário
Super, som spokojný nadmieru..dobrá cena a aj kvalita.Veľmi seriózny majiteľ a hlavne rýchla kúpa.Určite odporúčam...Ďakujem
Určite odporúčam. Vďaka.
Spokojnosť, paráda, ďakujem. Už aj bol prevetraný.... S.
Tento bicykel spravil pod stromčekom obrovskú radosť môjmu manželovi. Už ho bol aj vyskúšať, keďže vonku nie je sneh. Je proste perfektný. Vďaka.
Krásny bicykel, KIKI mi urobil veľkú radosť. Určite odporúčam...
Spokojnosť, ďakujem a odporúčam.
Už sa neviem dočkať snehu, kedy ich vytiahnem. Dobierka načas, s tovarom som spokojná a určite odporúčam. Gaba
Krásny bicykel, nádhera... odporúčam.
Ďakujem veľmi pekne majiteľovi za cenné rady pri výbere a pomoc po telefóne pri akejkoľvek mojej otázke vždy ochotne odpovedal. S modelom S3 Ecobike som veľmi spokojná. Nech sa vám darí a veľa ďalších spokojných zákazníkov. Klára
Som max. spokojný. Martin
 Instagram
Instagram
 Hodnotenie produktu
5/5
BLIZZARD G Power S Ti model 2017 jazdené lyže testovacie

BLIZZARD G Power S Ti model 2017 jazdené lyže testovacie TOP stav

Parametre: odkliknite "Špecifikácia"


Lyže Blizzard, sjezdové lyže G-POWER FULL SUSPENSION - kvalitné viazanie s amortizátorom MARKER Power 12

Kategorie: crosscarve - allmountain race (50% upravená - 50% neupravená sjezdovka) Lyžař: sportovní až vysoce sportovní.  
Jádro: dřevěná sendvičová konstrukce Konstrukce: IQ power systém full suspension, dřevěná sendvičová konstrukce, dvojité titanové, magneziové a karbonové zesílení.

Popis: Vysoce sportovní lyže se snahou univerzálního charakteru od Blizzardu se závodní konstrukcí G-Power Full Suspension vhodná na středně dlouhý až oblouk pro jízdu jak na upraveném terénu, tak i pro občasné "zabloudění" mimo sjezdovku. Přesný případ lyže, kdy je těžké model zařadit do určité kategorie. Zde se jedná o zařazení jak do kategorie crosscarve, tak i allmountain. 100 % Sidewall boční hrana pro vyšší torzní tuhost lyže a lepší přenos síly na hranu. Navíc je tento model osazen olejovým tlumičem Power Full Suspension pro větší dynamiku lyže a lepší tlumení vibrací. Geometrie lyže umožňuje lepší průjezdnost i v měkčích podmínkách. Špičkové držení na hraně na zledovatělém podkladu i při velmi vysokých rychlostech. Vysoce sportovní charakter crossové lyže při zachování i určité tolerance vůči chybám lyžaře. To nejlepší v univerzálce inklinující přeci jenom mírně k delšímu oblouku, co Vám pro letošní sezónu Blizzard připravil.
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.