• Logo
  • Kontaktujte nás 0911521005 Denne 7.00 - 22.00
  • 2 ks
    za 36.66,- €
RECENZIE ZÁKAZNÍKOV
Certifikovaný predajca
Na splátky cez QUATRO
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Komentáre zákazníkov
Super, som spokojný nadmieru..dobrá cena a aj kvalita.Veľmi seriózny majiteľ a hlavne rýchla kúpa.Určite odporúčam...Ďakujem
Určite odporúčam. Vďaka.
Spokojnosť, paráda, ďakujem. Už aj bol prevetraný.... S.
Tento bicykel spravil pod stromčekom obrovskú radosť môjmu manželovi. Už ho bol aj vyskúšať, keďže vonku nie je sneh. Je proste perfektný. Vďaka.
Krásny bicykel, KIKI mi urobil veľkú radosť. Určite odporúčam...
Spokojnosť, ďakujem a odporúčam.
Už sa neviem dočkať snehu, kedy ich vytiahnem. Dobierka načas, s tovarom som spokojná a určite odporúčam. Gaba
Krásny bicykel, nádhera... odporúčam.
Ďakujem veľmi pekne majiteľovi za cenné rady pri výbere a pomoc po telefóne pri akejkoľvek mojej otázke vždy ochotne odpovedal. S modelom S3 Ecobike som veľmi spokojná. Nech sa vám darí a veľa ďalších spokojných zákazníkov. Klára
Som max. spokojný. Martin
Pridávam aj ja kladný komentár, dom maximálne spokojná, zvolila som si najsilnejšiu batériu a je to bomba. Určite odporúčam.
 Instagram
Instagram
 Hodnotenie produktu
5/5
Zadný blatník na kolobežku MUSHING

Ak hľadáte zadný blatník na kolobežku s ktorým zvládnete akýkoľvek terén, práve ste ho našli. Prinášame zbrusu novú koncepciu zadného blatníka SHOCK, určeného aj pre tých najextrémnejšie podmienky. Občas je fajn vrátiť sa domov ako z Rally Dakar, ale pre tých ktorí po prechádzke pred vstupom do domu neprechádza sprchou, je blatník pre kolobežku mushing nevyhnutný. Základom zadného blatníka Kocka SHOCK 2010 je vysokoodolný a ohybný polymér, ktorý nielen že je schopný odolávať mikrovibracím, ale tiež zaručuje, že blato je jednoducho oklepání a nezostáva tak ako ďalšie príťaž. Stabilitu zaručujú dve masívne oceľové vzpery. Upevnenie je potom realizované pomocou nerezových nitov a skrutiek, ktoré dopĺňajú absorční gumové podložky. Dizajn obstarávajú brúsené nerezové štítky s logami. Blatník je určený pre všetkých kolobežky s rozstupom zadného náboja 100 mm a od rámov 3. generácie.

Zadný blatník pre kolobežky s rozstupom 100 mm a veľkostí kolesa 20 ".

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.